Logo LKM   Laman Web Rasmi
LEMBAGA KOKO MALAYSIA
Malaysian Cocoa Board
Versi Mudah Alih Versi Bahasa Melayu Versi Bahasa Inggeris Besarkan Saiz Teks Kecilkan Saiz Teks W3C Disability Access change to default change to red change to green change to blue  
Tarikh Kemaskini: 15-09-2017 Jata Negara dan Logo KPPK
1Akses

koko PEJABAT LKM

IBU PEJABAT

Ibu Pejabat Alamat : LEMBAGA KOKO MALAYSIA,
Tingkat 5, 6 & 7, Wisma SEDCO,
Beg Berkunci 211,
88999 Kota Kinabalu, Sabah.
Tel : 088-234477
Faks : 088-239575, 253037
Laman Web : http://www.koko.gov.my

PUSAT PENYELIDIKAN & PEMBANGUNAN BAGAN DATUK

Hilir Perak Alamat : Pusat Penyelidikan & Pembangunan Koko Bagan Datuk
Lembaga Koko Malaysia
Peti Surat 30, Jalan Sg. Dulang
36307 Sg. Sumun, Perak
Tel : 05-6488176 / 05-6488224 / 05-6488178
Faks : 05-6489151
Hubungan :

Pengurus Pusat: - 
Dr. Alias Bin Awang
aliasawang@koko.gov.my

PUSAT PENYELIDIKAN & PEMBANGUNAN JENGKA

Jengka Alamat : Pusat Penyelidikan & Pembangunan Koko Jengka
Lembaga Koko Malaysia
Peti Surat 34, 28000 Temerloh, Pahang.
Tel : 09-4852953
Faks : 09-4852955
Hubungan :

Pengurus Pusat: - 
Dr. Rozita Bt Osman
orozita@koko.gov.my

PUSAT PENYELIDIKAN & PEMBANGUNAN TAWAU

Alamat : Pusat Penyelidikan & Pembangunan Koko Tawau
Lembaga Koko Malaysia
Batu 10, Jalan Apas
Peti Surat 60237, 91012 Tawau, Sabah.
Tel : 089-915604
Faks : 089-915646
Hubungan :

Pengurus Pusat- 
En. Shari Fuddin Bin Sha'ari
shari@koko.gov.my

PUSAT PENYELIDIKAN & PEMBANGUNAN KUNAK (MADAI)

Kunak Alamat :

Pusat Penyelidikan & Pembangunan Koko Madai,
Lembaga Koko Malaysia,
WDT 175
91207 Tingkayu
Kunak
Sabah

Tel : 089-854416
Faks : 089-854415
Hubungan :

Pengurus Pusat:- 
En. Shari Fuddin Bin Sha'ari
shari@koko.gov.my

PUSAT PENYELIDIKAN BIOTEKNOLOGI KOKO KKIP

KKIP Alamat : Pusat Penyelidikan Bioteknologi Koko,
Lembaga Koko Malaysia
Zon Komersial 1, KKIP Selatan,
Jalan Norowot,
88460 Taman Perindustrian Kota Kinabalu,
Sabah
Tel : 088-489111/489101
Faks : 088-499544
Hubungan :

Pengarah Bioteknologi & Pengurus Pusat:- 
Dr. Hj. Rosmin Kasran
rosmin@koko.gov.my

PUSAT PENYELIDIKAN & PEMBANGUNAN KOTA SAMARAHAN

Kuching Alamat :

Pusat Penyelidikan & Pembangunan Koko Kota Samarahan
Lembaga Koko Malaysia
Lot 248, Blok 14
Daerah Muara Tuang
Bahagian Samarahan
Beg Berkunci 3131
93450 Kuching Sarawak

   
Tel : 082-465912 / 465914
Faks : 082-465911
Hubungan :

Pengurus Pusat:- 
Dr. Ahmad Kamil Bin Mohd Jaafar
kamil@koko.gov.my

PUSAT INOVATIF & TEKNOLOGI KOKO (NILAI)

Nilai Alamat : Lembaga Koko Malaysia
Pusat Inovatif & Teknologi Koko
Lot 12621, Kawasan Perindustrian Nilai
71800 Nilai
Negeri Sembilan Darul Khusus
Tel : 06-7999001/7999004
Faks : 06-794 2910
Hubungan :

Pengarah Teknologi Hiliran Koko:- 
Dr. Sabariah Samsudin
sabariah@koko.gov.my

Pengurus Pusat:- 
Dr. Fisal Bin Ahmad
fisal@koko.gov.my

Pegawai Pengawalseliaan dan Kawalan Kualiti:- :- 
En. Mohamed Yusof Ishak
yusof@koko.gov.my

PEJABAT WILAYAH RANAU

Ranau Alamat : Pejabat Wilayah Ranau
Lembaga Koko Malaysia
WDT 76, Jalan Lingkudan,
89309 Ranau, Sabah.
Tel : 088-876297
Faks : 088-876985
Hubungan :

Ketua Unit:-
En. Ting Kok Pui @ Affenddy Ting
kpting@koko.gov.my

PEJABAT WILAYAH TENOM

Tenom Alamat : Pejabat Wilayah Tenom
Lembaga Koko Malaysia
Lot 3, Jalan Datuk Hj. Yasin,
89908 Tenom, Sabah.
Tel : 087-735320
Faks : 087-734192
Hubungan :

Ketua Unit:-
Pn. Nazmiah Binti Mohd. Duin
nazmiah@koko.gov.my

PEJABAT UNIT MACHANG

Machang Alamat : Pejabat Unit Machang
Lembaga Koko Malaysia
Lot 2346, Kg. Pangkal Meleret,
Jalan Machang - Tanah Merah,
18000, Machang, Kelantan.
Tel : 09-9775521
Faks : 09-9752526
Hubungan :

Ketua Unit:-
En. Mustafa Munim bin Motolani
mohd.mustafa@koko.gov.my

PEJABAT UNIT BETONG

Machang Alamat : Lembaga Koko Malaysia Unit Betong
D/A Lembaga Lada Malaysia
Lot 655, Blok Api Land District, Ulu Layar
Peti Surat 40
Pejabat Pos Betong
95707 Betong
Sarawak
Tel : 083-472057
Faks : 083-471949
Hubungan :

Ketua Unit:-
Pn. Nancy a/k Majing
nancy@koko.gov.my

PEJABAT UNIT SARIKEI

Machang Alamat :

Lembaga Koko Malaysia
Unit Sarikei
D/A  Agriculture Development Centre
Sungai Paoh
96100 Sarikei
Sarawak


Tel : 084-671075
Faks : 084-671078
Hubungan :

Ketua Unit:-
En. Pengarah ak Lau
pengarah@koko.gov.my

STESYEN PENYELIDIKAN LUNDU

Machang Alamat :

Stesyen Penyelidikan Koko Lembaga Koko Malaysia Lundu
Lot 44, Blok 11
Gading Land District
94500 Lundu
Sarawak


Tel :

082-465912/465914

Faks : 082-465911
Hubungan :

Ketua Unit:-
En. Osli bin Pozan
osli@koko.gov.my

General     Industry     MCB Staff
Follow Us IKUTI KAMI
qrcode Facebook Page RSS YouTube Instagram
Quick Links PAUTAN PANTAS
1GovUC Intranet Online Service Gallery
FAQ Download Forms Feedback/Enquiry Publication
Expertise DIREKTORI PAKAR
Nama :
Kepakaran :
(cth: Patologi Tumbuhan, Analisa Polisi dsb)
Bahagian :
 
Cocoa Price HARGA KOKO
HARGA PURATA BIJI KOKO KERING MENGIKUT GRED
TARIKH : 21/09/2017
PUSAT
SMC 1
SMC 2
SMC 3
TAWAU
6100
6000
N/A
RAUB
6350
6100
N/A
KUCHING
5600
5500
N/A
+lagi
Tag Cloud TAG CLOUD

Get Adobe Flash player

 
Anda ialah Pelawat : countercountercountercountercountercountercounter 

| Dasar Privasi | Dasar Keselamatan | Penafian | Peta Laman | Panduan Pengguna |